Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wordpress problém se zápatím

Zdravím, začal jsem tvořit web ve wordpressu jenže nedaří se mi změnit barvu v zápatí. V módu přizpůsobení šablony se mi díky úpravě css podařilo změnit barvu a však když se podívám na web jako uživatel tak se růžová barva zobrazuje stále. Děkuji za rady jak se té barvy zbavit případně celého footu. viz přilozene obrazky.

V módu přizpůsobení šablony se mi díky úpravě css podařilo změnit barvu a však když se podívám na web jako uživatel tak se růžová barva zobrazuje stále.

Taky je možné, že prohlížeč potřebuje promazat cookies a data stránky.
Zkus obnovit obsah stránky přes Ctrl+F5.

Anebo jsi měnil to .css jinde, než bys měl...