Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Žárovka

Ahoj, prosím o radu se žárovkou.
Požadované vlastnosti: - Pohybový senzor,aby se při pohybu rozsvítila a kamera s reproduktorem,abych mohl případně přes mobil komunikovat s daným místem.
Popřípadě, abych si mohl nastavit upozornění při zaznamenaném pohybu.

Známý má nějakou síť Chytrá domácnost (nevím jestli je to Google nebo Apple nebo co) a skrze to má hromadu serepetiček. Má jen ty řídící jednotky a zbytek zařízení si staví sám z běžných komponentů - je to tedy elektrikář nebo elektrotechnik. Možná je to cesta.

Anebo nějaký výrobce zabezpečovacích systémů. Např. Jablotron snad něco takového umí.