Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytrá zásuvka

Ahoj, můj dotaz je ohledně zatížení chytré zásuvky TAPO P100.
Výrobce udává zatížení max. 2300W. Já mám na jedné této zásuvce rozdvojku a v ní TV s Android Boxem. Na druhé mám v jiné místnosti mám zapojený prodlužovák a v něm 2x nabíječku typu C plus nabíjecí stanici pro 5 zařízení na micro usb.
Uvažuji, že dám další zásuvku do další místnosti s terárkem, kde bych nastavil čas zapnutí a vypnutí. V terárku žárovka pro teplo a druhá UV plus trubicová zářivka, kterou tedy ne vždy zapínám.

Obvykle si stačí přečíst informace na štítku spotřebiče. Pokud nejsou uvedeny přímo waty, pak je uvedeno napětí a proud, což stačí vynasobit (znalosti základní školy).
Pokud se ti nechce koukat dozadu na štítek, pak do vyhledávače na internetu zadat typ a spotřebu si přečíst.

Jen takovou poznámku bokem - zásuvka TAPO P100 mi po koupi občas (zřídkakdy) zůstávala "viset", prostě nesepnula nebo nerozepnula, i když podle programu měla. Teprve po aktualizaci firmware (v mobilní aplikaci je to raz dva) začala fungovat spolehlivě. Vřele doporučuju to udělat, pokud s ní chceš řídit cokoliv, co má nastavovat životní podmínky nějakému živočichovi.