Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tuner

Vlastím notebook HP Pavilon 6740 a zvažuji koupit TV tuner na digitální příjem.
Poradí mi někdo jaký koupit.Ještě mám dotaz zda -li příjem chytnu všude.

Co říkáte na HP DVB-T TV Tuner, nebo máte zkušenosti s jiným.
Děkuji za odpověd

1. Jsi v lokalitě, kde se DVB-T už vysílá?
2. Jaké jsou tam zkušenosti s DVB-T? Stačí domácímu televizoru malá pokojová anténa?
3. Obecně vzato bys kupoval asi USB tuner, co jsem měl možnost vidět, jsou méně citlivé, než klasické přijímače. Pokud nesedíš blízko vysílače, bude to chtít dobrou anténu

Mám zkušenost s Pinnacle tunery - asi nebrat. Příšerný softwarový mamut se k tomu dodává a citlivost taky hrůza.

Kupil som minuly tyzden: Aver TV Hybrid Volar HX USB. Je to analog aj digital zaroven. Som v oblasti kde je pokrytie digitalom, Skusal som bytovu antenu so zosilovacom a pribalenu antenku /rozpatie asi 20 cm/. Viacmenej rovnaka kvalita analogu, digital ide aj na pribalenu antennku, takze som nechal zapojenu tuto.
Ma to este externy vstup s moznostou pripojenia audio alebo video zdroja.
Pribaleny SW nepracuje pod linuxom /ale venoval som sa tomu len asi 10 min., mozno najdem riesenie/, dalej je pribaleny AverMediaCenter = velka kravina, ktora napriklad nevie prehrat DVD z HDD.
Balenie dalej obsahuje: antenka, CD s ovladacmi, oranzove potitko!, nalepku na NTB, dialkove ovladanie, 2 stojany na antenku (jeden stojan a jeden klip), kabel k uz spomenutemu vstupu - S-video/Composite 2v1, navod
Cena 49 Euro, zatial spokojnost