Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tuner

Vlastím notebook HP Pavilon 6740 a zvažuji koupit TV tuner na digitální příjem.
Poradí mi někdo jaký koupit.Ještě mám dotaz zda -li příjem chytnu všude.

Co říkáte na HP DVB-T TV Tuner, nebo máte zkušenosti s jiným.
Děkuji za odpověd

Kupil som minuly tyzden: Aver TV Hybrid Volar HX USB. Je to analog aj digital zaroven. Som v oblasti kde je pokrytie digitalom, Skusal som bytovu antenu so zosilovacom a pribalenu antenku /rozpatie asi 20 cm/. Viacmenej rovnaka kvalita analogu, digital ide aj na pribalenu antennku, takze som nechal zapojenu tuto.
Ma to este externy vstup s moznostou pripojenia audio alebo video zdroja.
Pribaleny SW nepracuje pod linuxom /ale venoval som sa tomu len asi 10 min., mozno najdem riesenie/, dalej je pribaleny AverMediaCenter = velka kravina, ktora napriklad nevie prehrat DVD z HDD.
Balenie dalej obsahuje: antenka, CD s ovladacmi, oranzove potitko!, nalepku na NTB, dialkove ovladanie, 2 stojany na antenku (jeden stojan a jeden klip), kabel k uz spomenutemu vstupu - S-video/Composite 2v1, navod
Cena 49 Euro, zatial spokojnost