Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy herni pc - jen to nejlepsi max 100k.

Ahoj,

rad bych si poridil novy herni pc na par let.

Mohl by mi nekdo neco doporucit? Sestavit ho zvladnu, ale vybrat komponenty ne.

Pptrebuji jen bednu, monitor, klavesnici, mys, atd mam.

Cenovy limit je 100.000kc.

Intel vs amd nehraje roli.

Nepotrebuji aby to blikalo jako na pouti.

Diky vsem co poradi.

Koukam ze lidi dokazou nenavidet ostatni vice uspesne, jen protoze si dokazi dovolit neco lepsiho. Muj mesicni prijem je cca 200.000. Cerit mi nemusite a to vy stejne nebudete, protoze zavidite. No co. Jsme cesi. Dekuji radcum za rady.

bože to je blb, toto je smutné.

na to jak mizrné jsi zadal okolnosti provozování jsou tu dost vstřícné reakce.
vidím tu samé věcné komentáře, a vymyslíš si z toho jen že ti někdo závidí tvůj plat. tady nejsi mezi stupidními dětmi na živě.
připadáš mi jako pacient, co vyleze ze svého bytu a všechny ostatní kolem sebe začne považovažovat za nepřátele, póvl, nebo v nejlepším případě jen kus hnoje.
tak proč sem lezeš a nekoupíš si krám podle svého? máš nejvíc peněz tak tomu nejlíp rozumíš.

já bych toho vola locknul.

Medvídku, Ty jsi to nepochopil! To byl primární účel, pochlubit se svou finanční situaci a tím, že si to může dovolit. Čekal, že se tady rozvine debata o zbohatlících a snobech, ale ono to tu bylo výjimečně bez OT a pojato čistě technicky, tak musel vypíchnout jako rýpání a závidění aspoň pár těch dobrých rad, které radily nedávat do toho najednou tolik, ale postupně to vylepšovat. :-D