Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazání obsahu?

Nestalo se mi to poprvé, když se mi to stalo po prvé po druhé tak sem si řekl že sem to možná smazal (i když nevim proč bych to dělal) stáhnul sem si v Únoru dva filmy, na které nebyl čas se dívat do července, v půlce července sem si chtěl jeden film pustit ale v úložně už nebyl (Google Files na Androidu) je možné že google b zájmu uchování místa obsah po určité době maže, pokud ano jak to nastavit aby se to ukládalo do jiné složky která není spojená s googlem?

Pekná blbosť - Google Files.
Pokiaľ si na Androide niečo sťahoval -v mobile s Androidom sa to ukladá do Downloads, ak si to chcel synchronizovať/uložiť v Google - teda Disc Drive - tak sa to tam uloží do zložky, ktorú si určíš, alebo všeobecne v Môj disk. Ovšem, pokiaľ je prekročená free kapacita a ty to dáš "presunúť" - tak "presunie" nič, pretože pre nedostatok kapacity neuloží, ale z Androidu to už vymaže.