Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závislost na mobilu - jak zrušit.

Existuje na android nějaká aplikace která dovolí mobil používat maxinalně 3 hodiny denně. Nebo jak si to nastavit, a po změně nastavení aby to platilo az od dalšího dne, já mobil nesnasim, ale jelikoz jsou prazdniny a neni nic lepsiho na praci tak do toho musim čumět od rána do večera nuceně.

Tak ho nech doma a běž ven, alespoň budeš mít čas vidět reálný svět a né tak, jak je poulaci virtuálně poskytován systémem. (Když jdeš třeba do obchodu a nemáš ho sebou, tak si na to zvykneš az na takovou úroveň ze když si ho pak za par týdnu vezmeš sebou, tak si ani nevzpomeneš ho vytáhnout)

Kup si gumičku za 1Kč, dej si ji na ruku a tahej. Jinak to nemá cenu, když se ti zastaví jedna aplikace, tak si pustíš jinou, a když se zastaví celý telefon, tak budeš jak závislák čekat na další dávku co je zavřená za skleněnou výlohou.
Problém je v tom, ze se lidi uz jinak ani bavit neumí. Řešení hledej v hlavě, ne v nastavení telefonu.
(Nebo zkus než si ho pustíš, udělat 20 kliku a 20 dřepů, zaprvé je dobré na zdravý a uz jde o čas ktery by jsi jinak trávil na mobilu. Fyzická činnost je nejlepší na všechny závislosti. )