Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na vás působí komentářové reference na webech?

Jsou v plánu na našem webu.

[93329-reference-komentare-png]

Já k tomu napsal, že bych to tam nedával. Jenže na to mi bylo odpovězeno, že je mají všude. :-(
Napsal jsem tedy:

Na mě ty reference na vlastních webech působí, že si je majitel napsal sám (a v 80 % případů tomu tak je). Píší si je hlavně "šmejdi" a jiní podvodníci. Tam, kde funguje to, co je proklamováno (u nás služba telefonování zdarma s přepisem), nejsou žádné potřeba. Nikdy jsem neviděl např. reference u banky, pošty, tel. operátora, nebo z těch malých třeba SNN s preferencemi na tlumočení. Nebo u výrobce nábytku (živnostníka) komentář, že se dá na židli, dobře sedět. Já když někde vidím komentářové preference, tak jsem okamžitě ve střehu, že mě chce nekdo oblbnout a vytáhnout ze mě prachy.
Jo, reference jako ukázky prací (třeba tvorby webů a jiných realizací), to jasně. Ale ve stylu komentářů, jak si šli zatelefonovat a fugnovalo to, mi přijde docela trapné.

Ale není to přesdvědčivé. :-(

Davat ich tam je blbost, spokojny zakaznik drzi vacsinu hubu a nechvali, nespokojny ti 90% napise negativnu recenziu a znosia ta pod ciernu zem.
Cize mozes mat slune podnikanie, takmer idealne sluzby, ale napriek tomu mozes mat na webe vacsinou negativne recenzie lebo blba psychologia ludi.