Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace windows

Dobrý den, mám takový problém, když chci přeinstalovat windows přes DOS tak se mi spustí načítaní ovladačů, jakmile se to dokončí obrazovka zčerná a blíká akorát kurzor. Čím to může být ???????

j ted sem to vyzkousel znovu a napssalo mi to,, instalační program nemohl podporu pro určene velko ka pacitní zařízení

pak jestli ho chci specifikovat tak mám zmáčkońout S(to jsem udělal a chtělo to po me disketu žádnou z ovladači nemám pouze cd)

a druhá jestrli chci pokračovat ( znovu černý kurzor)

Mas tam nieco blbo zapojene (napr. disk alebo CDROM, ak je PATA je sama na konci kabla?) alebo blbo nastaveny BIOS alebo vadny HW (alebo nestiha zdroj apod). Bez podrobnych informacii o HW sa neda radit. A do BIOSu daj load defaults.
A vypoj VSETKO z USB (vcetne citaciek kariet a podobnych hovadin). V USB nechaj maximalne klavesnicu a mys.

jezis odnes to niekam kde vedia nastavit BIOS. Ste sa tu dnes stretli uz dvaja rovnaki experti.
Inac ked si mam tipnut tak tvoj problem je na 99.9999% v hardware, tipujem na slaby zdroj alebo problem s doskou (do BIOSu skus dat load defaults a save&exit).

P.S: a BIOS nie je dobre aktualizovat "z plochy" a spravidla ani ziadnu plochu na to netreba.
P.S.2. a znova opakujem ze bez podrobnych informacii o HW sa neda radit.