Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace windows

Dobrý den, mám takový problém, když chci přeinstalovat windows přes DOS tak se mi spustí načítaní ovladačů, jakmile se to dokončí obrazovka zčerná a blíká akorát kurzor. Čím to může být ???????

Mas tam nieco blbo zapojene (napr. disk alebo CDROM, ak je PATA je sama na konci kabla?) alebo blbo nastaveny BIOS alebo vadny HW (alebo nestiha zdroj apod). Bez podrobnych informacii o HW sa neda radit. A do BIOSu daj load defaults.
A vypoj VSETKO z USB (vcetne citaciek kariet a podobnych hovadin). V USB nechaj maximalne klavesnicu a mys.