Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrychlení WiFi pomocí dat

Dobrý den,

jsem v nemocnici a je tady extrémně pomalý internet. Mám sice data na mobilu, ale hot-spot na noťas a jejich časté používání by mi je hrozně rychle vyplýtvalo.

Jde nějak "spojit", že bych byl na WiFi a zbytek dat stahoval přes hot-spot z mobilu? Nějaký software nebo tak něco? Hledal jsem všude možně, ale nic takového jsem nenašel.

Děkuju moc za tipy.

Řešení:

Buď "jedeš" na wifi v nemocnici, alebo na wifi (cez hotspot) z mobilu. Naraz to nejde a ani to nijak "spojiť= zrýchliť" nejde.

Ak potrebuješ rýchlejšiu wifi v noťase - prepni sa na wifi, ktorú robí mobil, naopak ak nepotrebuješ rýchlu wifi prepni si noťas na wifi pomalejšiu.
Tu nie je čo radiť...

zkus se vyjádřit nějak srozumitelněji:
- šel bys na wifi ... znamená které stránky, jaké činnosti?
- zbytek stahovat přes hot-spot ... to jsou zas která jiná data?

prvním dobrým začátkem je dočasně zakázat aktualizace windows = službu "wuauserv".
dá se v registrech nastavit i zákaz "full řízení" systemu k této službě: zrušit dědičnost, nechat jen zděděné, pak systemu zakázat full přístup a nechat jen pro čtení.
po návratu domů to zas obnovíš.

Tak načítání stránek, seznam, facebook, ale i třeba youtube (videa) a jiné běžně používané stránky. Je to hrozně pomalé a mě napadlo, jestli když je ta WiFi tak pomalá si zrychlit připojení tím, že bych zapojil ještě hotspot a stahoval ještě data z telefonu (normální LTE data, co si platíte u operátora) abych to zrychlil. Jenže připojit se na dvě sítě běžně nejde žejo, tak se chci zeptat, jestli není nějaká cesta, jak to udělat.

Buď "jedeš" na wifi v nemocnici, alebo na wifi (cez hotspot) z mobilu. Naraz to nejde a ani to nijak "spojiť= zrýchliť" nejde.

Ak potrebuješ rýchlejšiu wifi v noťase - prepni sa na wifi, ktorú robí mobil, naopak ak nepotrebuješ rýchlu wifi prepni si noťas na wifi pomalejšiu.
Tu nie je čo radiť...