Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mnoho složek v disku D:

Dobrý den, mám nový notebook HP a na SSD disku D: se mi vytvořilo asi 227 složek s různými názvy například : 00,0a, 0b, c, 0d ... A pokračuje to až do fa, fb, fc, fd, fe, ff. Jsou tam i složky třeba e4, d9 a uvnitř složek je soubor file s nesmyslným názvem dlouhým. Nevíte někdo co s tím?

To není samo sebou...

Jaká je velikost těch souborů? Mají příponu? Co obsahují? Když je smažeš, vytvoří se znovu?

Každopádně nejlepším řešením by byla čistá instalace Win bez HP bloatware. Nebo to ručně pročistit, ale to vyžaduje určitě zkušenosti.

Fyzického, pevného disku D:\, či logického oddielu pevného disku? Znie otázka.

v cmd.exe, ako Správca:

chkdsk d: /x /f /r /v /b

detto aj pre C:\ , chce to reštart PC.

Vypni Indexáciu SysMain v Services
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k LocalSystemNetworkRestricted -p

Kontrola na škodnú nejakým live AV z externého média: Dr.Web live USB, Eset Sysrescue apod. (na fleške cestou Rufus).

Adwcleaner.exe

Autoruns.zip - kontrola spustených šmejdov z radov SW nacpatých v Registroch Windows.