Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mnoho složek v disku D:

Dobrý den, mám nový notebook HP a na SSD disku D: se mi vytvořilo asi 227 složek s různými názvy například : 00,0a, 0b, c, 0d ... A pokračuje to až do fa, fb, fc, fd, fe, ff. Jsou tam i složky třeba e4, d9 a uvnitř složek je soubor file s nesmyslným názvem dlouhým. Nevíte někdo co s tím?

Fyzického, pevného disku D:\, či logického oddielu pevného disku? Znie otázka.

v cmd.exe, ako Správca:

chkdsk d: /x /f /r /v /b

detto aj pre C:\ , chce to reštart PC.

Vypni Indexáciu SysMain v Services
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k LocalSystemNetworkRestricted -p

Kontrola na škodnú nejakým live AV z externého média: Dr.Web live USB, Eset Sysrescue apod. (na fleške cestou Rufus).

Adwcleaner.exe

Autoruns.zip - kontrola spustených šmejdov z radov SW nacpatých v Registroch Windows.