Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje možnost jednoho e-mail hostingu pro několik domén současně?

Mám několik firemních i osobních domén a potřeboval bych všechny e-maily mít na jednom hostingu za jednu cenu. Jde o to, že množství dat tam mám dost nerovnoměrně, někde 2GB, jinde 5GB a zbytek pár MB, takže optimální by bylo mít jediný prostor o rozměru cca 15Gb. Existuje něco takového v ČR a s českou podporou za rozumné peníze, tj. levněji než součet samotných hostingů?

Existuje PROTONMAIL.COM Založ si na něm zdarma účet (je to i česky) a podívej se, jestli něco vyhovuje. Na hlavní stránce kliknout na velké tlačítko Upgradovat a tam josu 3 možnosti.
Nejnižší 5GB a 5 domén za 3,29 Eur měsíčně, ale dá se to navolit zcela individuálně podle potřeby, Navýšit GB/domény/adresy...
Všechno bude v jediné emailové schránce, kam budou chodit všedhny emaily pro všechny domény.

Můžeš mít jednu adresu lojza@protonmail.com
Druhou beran@protonmail.ch
Třetí beran@pm.me
Další vlastní firemní novak@tesla.cz
Další soukromou pavel@novotny.cz
atd. Všechny budou v jediné schránce.

Emaily jsou šifrované, do schránky se nedostanou ani oni z protonmailu, pokud zapomeneš heslo, nedá se tam nijak dostat. Proto je lepší mít tam zadanou druhou emailovou adresu (nesmí být také na protonu), kam se v připadě nouze heslo pošle. Teď mají nějakou novou věc právě pro tento případ, ale ještě jsem to nestudoval, o co přesně jde.
Jo a jedna VPN je zdarma, další za podobný příplatek.

Tohle by bylo celkem zajímavé a výhodné, ale na infolince MS mi zatím nebyli schopní odpovědět, jestli v těch 50GB (ne 100 GB!) lze mít třeba 10 schránek na 3 doménách, anebo na to potřebuji 3 licence, tj. na každou doménu 1, případně až 10 licencí, tj. na každou schránku vlastní licence, což by pro mě samozřejmě postrádalo smysl.