Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje možnost jednoho e-mail hostingu pro několik domén současně?

Mám několik firemních i osobních domén a potřeboval bych všechny e-maily mít na jednom hostingu za jednu cenu. Jde o to, že množství dat tam mám dost nerovnoměrně, někde 2GB, jinde 5GB a zbytek pár MB, takže optimální by bylo mít jediný prostor o rozměru cca 15Gb. Existuje něco takového v ČR a s českou podporou za rozumné peníze, tj. levněji než součet samotných hostingů?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Existuje PROTONMAIL.COM Založ si na něm zdarma účet (je to i česky) a podívej se, jestli něco vyhovu…
jakovlev 04.08.2021 21:14
jakovlev
Všechno bude v jediné emailové schránce, kam budou chodit všedhny emaily pro všechny domény. To urč… poslední
jege 12.08.2021 17:25
jege

Existuje PROTONMAIL.COM Založ si na něm zdarma účet (je to i česky) a podívej se, jestli něco vyhovuje. Na hlavní stránce kliknout na velké tlačítko Upgradovat a tam josu 3 možnosti.
Nejnižší 5GB a 5 domén za 3,29 Eur měsíčně, ale dá se to navolit zcela individuálně podle potřeby, Navýšit GB/domény/adresy...
Všechno bude v jediné emailové schránce, kam budou chodit všedhny emaily pro všechny domény.

Můžeš mít jednu adresu lojza@protonmail.com
Druhou beran@protonmail.ch
Třetí beran@pm.me
Další vlastní firemní novak@tesla.cz
Další soukromou pavel@novotny.cz
atd. Všechny budou v jediné schránce.

Emaily jsou šifrované, do schránky se nedostanou ani oni z protonmailu, pokud zapomeneš heslo, nedá se tam nijak dostat. Proto je lepší mít tam zadanou druhou emailovou adresu (nesmí být také na protonu), kam se v připadě nouze heslo pošle. Teď mají nějakou novou věc právě pro tento případ, ale ještě jsem to nestudoval, o co přesně jde.
Jo a jedna VPN je zdarma, další za podobný příplatek.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru