Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalacii novej zakladnej doske,nefunguje display

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na môj problém so základnou doskou. Keď som si kúpil novú základnú dosku B550M Aorus Pro-P, môj monitor nefunguje. Všetko funguje, ale môj displej nie. Aj keď zapojím dva rôzne káble (HDMI, VGAmonitor a displej portu GPU), na monitore sa stále nič nezobrazuje. Navyše som skúsil resetovať batériu CMOS. Nechápem, čo stym moze byť ...
Pc

Ryzen 5 3500x

16gb ram ddr4 Patriot 3200mhz

Rtx 3080

Corsair cxf750 rgb 750w

Dakujem za akekolvek rady.

To akorát znamená, že do základní desky jde napájení a točí se větráky. Vůbec to neznačí, že samotný počítač funguje.
Odpoj vše nepotřebné, použij pouze integrovanou grafiku a jednu paměť, udělej reset CMOS a nejlépe to sestav na stole, mimo bednu a tam zkus zapnout.