Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odpájanie hdd

Zdravím Vás.

Ide o notebook Asus FX504GD. Chcem sa opýtať, skôr ako ho zanesiem do servisu (záruka ešte trvá do 5.sept.), na závadu ohľadom hdd. Pri načítaní systému pc spadne do BSOD, stop code: critical process died, niekedy 0x000021a. Bios nezobrazuje žiaden hdd, pritom po obnovení predvolených nastavení a reštarte hdd zobrazuje. Následne sa pc opäť snaží nabehnúť ale po úvodnej obrazovke rovnaký scenár, BSOD a bios zasa nezobrazuje hdd.

Win10 SK Home 64bit
i5 8300H, 8gb ram ddr4, GTX 1050 4gb, hdd 1tb

ten disk je dávno v prd..., vyhoď ho. chce si to takového chování všímat dřív a jednat hned.

id 05: varovná hodnota, ale při tvém počtu je hdd prakticky nefunkční.
id c5,c6: kritické hodnoty, už vyšší jednotky chyb můžou být problém.

(ty počty chyb tam jsou v hexa, můžeš si převést na dekadické počty)