Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknut v tovarnim nastaveni (vyběr jazyku)

Dobr den mám problém v tovarnim nastaveni, při zvolení jazyka již nemohu používat klávesnici a myš, koukal jsem i do biosu, ale tam žádný problém není. Ovladače nejspíše nejsou nainstalovaný, DVD ROM mám, ale bohužel k jiné základní desce. Jelikož už nevím, žádám o rady. Děkuji

To robia KĽDR systémy bežne.

Daj sem screen zo Správy zariadení, bežne si inteligentný systém pri manuálnom spustení WU, sám po severoch vyštrachá trebárs aj generiká ovládačov, ak si pripojený na net.