Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podivná záhada - přestal fungovat monitor

Zdravím, můj problém je takový, že mi z ničeho nic přestal fungovat monitor na mém pc. Zkoušel jsem vyměnit HDMi kabley i displey port, ale ani jedno nefungovalo. Monitor sám o sobě funguje ale ne s mým PC, tudíš musí být chyba někde v PC. Nevíte v čem by mohl být problém? myslel jsem si, že by to mohlo být grafickou kartou, na které jsou všechny porty pro monitor či tv. Grafiku jsem zkoušel dát do jiného pc ale grafika fungovala. Než to dám na měsíční reklamaci, tak se zeptam tady, zda s tím někdo němá taky nějaké zkušenosti. Díky za odpoveď.

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Nechceš sestavu. (host)

Změna hloupého předmětu, původně: Podivná záhada... (host)

Asi jste si nevšiml, že jsem vám poradil zkusit jiný zdroj. Vy namísto toho, abyste to udělal, píšete nesmysly o nějakém software, ale o jakém už vlastně nevíte a mají to vědět "odborníci" zde.
Tak když si nechcete nechat poradit, tak si to vyřešte sám a nelezte sem, ne?

Zdroj může bouchnout klidně druhý den po koupi, argumentovat tím, že je jenom tři měsíce starý je naprosto mimo mísu.
Vzhledem k tomu, že grafika jinde funguje, tak už toho moc jiného k otestování nezbývá, takže hupky dupky zkusit v jiném PC procesor, paměti a zdroj a naopak ve vlastním zkusit jiný procesor, jiné paměti a jiný zdroj a šup šup, ať to lítá..