Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z kopírováním souboru z pc do mp4

Dobrý den.Koupil jsem na aukru MP4 přehrávač z dotykovým displejem a mám teď
velký problém.Soubory které chci do přehrávače nahrát z pc nejdou z kopírovat do přehrávače.Jakmile se o to pokusím, vždy se usb odpojí a přehrávač mi zamrzne.Pokud chci kopírovat soubor z přehrávače do pc,je vše v pořádku.Jinak přehrávač funguje,soubory které jsem tam nahrál minulý týden fungují spolehlivě.USB kabel jsem vyměnil a vše je stejné.Vždy to vyhodí hlášku..soubory nelze zkopírovat...přehrávač pak musím restartovat natvrdo.Děkuji předem za radu.

Zdravim,také jsem si minulý týden v Aukru koupila MP4 dotykový přehrávač amá prozměnu tento problém :přiložený AVI Converter3.0 mi převedl asi 2 filmy a u ostatních ukazuje 100% a nic nepřevedl.Samozřejmě mi to v něm nehraje.Pokud máte stejný soft,funguje?Možná jste ten,co koupil ten 1,já ty zbylé 2.