Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Pro - automatická oprava nemůže počítač opravit

Dobrý den,

při spuštění stolního PC se nespustí (nenaběhne) operační systém Win 10 Pro. Nejdříve se objeví hlášení "Probíhá příprava automatické opravy", poté "Probíhá diagnostika počítače", a nakonec "Pokus o opravy". Následně se objeví oznámení, že Automatická oprava nemůže váš počítač opravit. Při snaze obnovit počítač do továrního nastavení se zobrazí, že došlo k problému a nepovedly se žádné změny. Neví někdo, jak tento problém vyřešit? Předem velmi děkuji za odpovědi. Tom

Změna tupého předmětu, původně: Windows 10 Pro (host)

Jak tady vidis, moznosti co se stalo, je spousta. Pokud je u PC uzivatel neznaly oprav, muzeme mu tady na dalku poradit nejake ty moznosti, ale diagnostikovat tu spravnou musi sam nebo to PC proste odnest do servisu.

Mne se treba neco podobneho prihodilo v praci po aplikaci windowsoveho updatu a protoze PC nebylo zalohovane, tak se proste preinstalovalo se zachovanim programu na nejnovejsi verzi Win 10. V nejhorsim to taky muzes vyzkouset.