Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příkazový řádek, kde je chyba?

Dobrý den,
poraďte mi prosím jak to má být správně napsané do příkazového řádku když chci spojit dvě videa mp4

C:\Users\PC1> cd C:\Users\PC1\Desktop copy /b 01052016079.1.mp4 + 01052016078.2.mp4 celkovy_file.mp4
Systém nemůže nalézt uvedenou cestu.

Děkuji.

Není nějaký způsob, jak spojit v DOSu dva příkazy?
Napadá mě třeba

cd C:\Users\PC1\Desktop | copy /b 01052016079.1.mp4 + 01052016078.2.mp4 celkovy_file.mp4

možná v opačném pořadí. To že výsledek jednoho předává druhému asi ničemu nevadí, copy ze stdio nečte. Myslím, že to tak fungovalo (pro nějaké jiné příkazy jsem to zkoušel, než jsem je dal do dávkového souboru a ten volal; tehdy bylo právě nutné, aby to byl jeden příkaz).
Ale pokud neni důvod mít to na jedné řádce tak bych to rozepsal na dva.

O tom, co vznikne spojením dvou mp4 už tu bylo napsáno dost.

google dos manual

https://dosms.cz/zakladni-prvky-a-priklady-davek/

Více příkazů na jednom řádku

Pokud budete chtít dávat více příkazů na jeden řádek, budete muset použít znak & (ampersand). Na české klávesnici ho vytvoříte stiskem kláves pravý ALT + C. Ampersand nejvíce oceníte při tvorbě zástupců cmd (Místní nabídka -> Nový -> Zástupce). Tohoto zástupce musíte ještě přesunout do složky po spuštění. Může být užitečné pro pozdrav nebo upozornění.

cmd /c echo Dobrý den %username% & echo Dnes je %date% %time% & echo Nenavštěvujte
prosím stránky s nelegální a nebo neetickou tématikou. & echo Vaše činnosti jsou monitorovány! echo Děkuji
Správce sítě & pause

Příkazy můžeme také oddělit && (dvojitý ampersand). Následující příkaz bude vykonán pouze pokud skončil předchozí příkaz bez chyby. Dále můžete oddělovat příkazy symbolem || (dvojitá roura). Příkaz za rourami bude provedem pouze v případě, že předchozí příkaz skončil s chybou. Toto nalezne uplatnění při detekci nějakého souboru. Pokud je onen soubor nalezen bude se pokračovat a pokud ne dávka skončí. Později se ale naučíme elegantnější způsob.

Zkusil sis to? Já jo. VLC, WMP i AviDemux logicky zobrazily jen první video a to druhé jako kdyby tam nebylo. A to i když jsem zkusil spojit dvakrát to stejné video, aby mělo stejné parametry (framerate, rozměry...).
Tohle spojování možná fungovalo kdysi na méně komplikované formáty zvuku a videa.
Proto jsem se ptal, který přehrávač je tak chytrý, že zvládne i takhle nemožný úkol...

VLC ukazuje posuvník podle pozice v souboru, čas ale podle hlavičky (a nebo vůbec, pokud usoudí, že je vadná). Alespoň pokud šlo o kontejnery ts. Dokonce obraz disku z videorekordéru (160 GB jakéhosi neznámého formátu) dokázal nějak přehrávat. Ale určitě to neplatí obecně. Formát ts je podle mě z principu (vysílání) dělaný na to, že nemá začátek ani konec.

Je v tom problém. Video není obyčejný soubor s hromadou dat. Jsou to streamy, zvuku, videa, titulků a dalšího. Na začátku jsou hlaviščky, aby přehrávač věděl, co to vůbec je (v mp4 můžou být různé formáty) a adresy startu střeamů, který má každý uvedeno v sobě, kde pokračuje. Když za to plácneš totéž, je to zcela fuk, páč to dojede ke koncovým značkám a dost.

To nemůže fungovat, slepit to tak za sebe. Jedine AviDemuxem. mp4 je kontejner na streamy videa, zvuku, titulků. A jak tam připlácenš další soubor (s jeho hlavičkami), tak se streamy prostě skončí a další jsou v luftu neviditelné, i kdyby přehrávač byl ze zlata..