Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příkazový řádek, kde je chyba?

Dobrý den,
poraďte mi prosím jak to má být správně napsané do příkazového řádku když chci spojit dvě videa mp4

C:\Users\PC1> cd C:\Users\PC1\Desktop copy /b 01052016079.1.mp4 + 01052016078.2.mp4 celkovy_file.mp4
Systém nemůže nalézt uvedenou cestu.

Děkuji.

Není nějaký způsob, jak spojit v DOSu dva příkazy?
Napadá mě třeba

cd C:\Users\PC1\Desktop | copy /b 01052016079.1.mp4 + 01052016078.2.mp4 celkovy_file.mp4

možná v opačném pořadí. To že výsledek jednoho předává druhému asi ničemu nevadí, copy ze stdio nečte. Myslím, že to tak fungovalo (pro nějaké jiné příkazy jsem to zkoušel, než jsem je dal do dávkového souboru a ten volal; tehdy bylo právě nutné, aby to byl jeden příkaz).
Ale pokud neni důvod mít to na jedné řádce tak bych to rozepsal na dva.

O tom, co vznikne spojením dvou mp4 už tu bylo napsáno dost.

google dos manual

https://dosms.cz/zakladni-prvky-a-priklady-davek/

Více příkazů na jednom řádku

Pokud budete chtít dávat více příkazů na jeden řádek, budete muset použít znak & (ampersand). Na české klávesnici ho vytvoříte stiskem kláves pravý ALT + C. Ampersand nejvíce oceníte při tvorbě zástupců cmd (Místní nabídka -> Nový -> Zástupce). Tohoto zástupce musíte ještě přesunout do složky po spuštění. Může být užitečné pro pozdrav nebo upozornění.

cmd /c echo Dobrý den %username% & echo Dnes je %date% %time% & echo Nenavštěvujte
prosím stránky s nelegální a nebo neetickou tématikou. & echo Vaše činnosti jsou monitorovány! echo Děkuji
Správce sítě & pause

Příkazy můžeme také oddělit && (dvojitý ampersand). Následující příkaz bude vykonán pouze pokud skončil předchozí příkaz bez chyby. Dále můžete oddělovat příkazy symbolem || (dvojitá roura). Příkaz za rourami bude provedem pouze v případě, že předchozí příkaz skončil s chybou. Toto nalezne uplatnění při detekci nějakého souboru. Pokud je onen soubor nalezen bude se pokračovat a pokud ne dávka skončí. Později se ale naučíme elegantnější způsob.