Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - obnova webu z lokální zálohy nefunguje správně

Dobrý den,

Po upgrade na PHP 8 přestal web fungovat. Důvod byl jednoduchý - obsahoval zastaralou verzi WordPress, která PHP 8 nepodporovala.

Tak jsem chtěl provést manuální update. Naštěstí jsem udělal lokální zálohu, protože se mně to nepodařilo aktualizovat.

Takže, řešení bylo pouze se vrátit zpět PHP 7, provést update a následně znova nastavit PHP 8, tak jsem tam vrátil zpátky lokální zálohu.

Jenže, po vrácení na PHP 7 se web zobrazuje jak bez aktivace jakékoliv šablony nebo pluginu. Když dám na konec url /wp-login, zobrazí se sice jednoduchá přihlašovací obrazovka. Ale je absolutně jedno, co tam zadám, vždy to zobrazí chybu.

Webhosting si naštěstí ukládá zálohy až 90 dní nazpět, takže stáčí se vrátit, k tomu však já nemám oprávnění.

Avšak, proč vlastně lokální záloha nefunguje? Když tam ještě bylo PHP 8, tak se to po vrácení lokální zálohy chovalo úplně stejně.

Prosím o radu.

Děkuji

Web je na webhostingu Active24. Lokální zálohu jsem udělal ryze, že jsem se připojil přes FileZilla a všechno nakopíroval k sobě.

Podle té chybovky by ses měl orientovat.

Chyba právě že nedává smysl - https://step.adsforbusines.com/brandy?/wp-login.php

Působí to dojmem, jako by tam z aktualizace něco zůstalo, ačkoliv jsem data kompletně smazal a nakopíroval znova.

Že by něco zůstalo v databázi? Zálohu jsem bohužel neudělal.