Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - obnova webu z lokální zálohy nefunguje správně

Dobrý den,

Po upgrade na PHP 8 přestal web fungovat. Důvod byl jednoduchý - obsahoval zastaralou verzi WordPress, která PHP 8 nepodporovala.

Tak jsem chtěl provést manuální update. Naštěstí jsem udělal lokální zálohu, protože se mně to nepodařilo aktualizovat.

Takže, řešení bylo pouze se vrátit zpět PHP 7, provést update a následně znova nastavit PHP 8, tak jsem tam vrátil zpátky lokální zálohu.

Jenže, po vrácení na PHP 7 se web zobrazuje jak bez aktivace jakékoliv šablony nebo pluginu. Když dám na konec url /wp-login, zobrazí se sice jednoduchá přihlašovací obrazovka. Ale je absolutně jedno, co tam zadám, vždy to zobrazí chybu.

Webhosting si naštěstí ukládá zálohy až 90 dní nazpět, takže stáčí se vrátit, k tomu však já nemám oprávnění.

Avšak, proč vlastně lokální záloha nefunguje? Když tam ještě bylo PHP 8, tak se to po vrácení lokální zálohy chovalo úplně stejně.

Prosím o radu.

Děkuji

Čemu říkáš lokální záloha? Ten web máš kde?
Máš zálohu celého webu (z hostingu), včetně databáze?

vždy to zobrazí chybu

Podle té chybovky by ses měl orientovat.

Web je na webhostingu Active24. Lokální zálohu jsem udělal ryze, že jsem se připojil přes FileZilla a všechno nakopíroval k sobě.

Podle té chybovky by ses měl orientovat.

Chyba právě že nedává smysl - https://step.adsforbusines.com/brandy?/wp-login.php

Působí to dojmem, jako by tam z aktualizace něco zůstalo, ačkoliv jsem data kompletně smazal a nakopíroval znova.

Že by něco zůstalo v databázi? Zálohu jsem bohužel neudělal.