Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome využívá hodně cpu

Dobrý den, když naběhnou Windows 10 tak se mi spustí 5 procesů a všechny s názvem Google Chrome a jeden z nich mi bere 55% procesoru a když ho ve správci úloh ukončím tak vše je v pohodě a když Chrome zapnu tak se ten proces nespustí, dokonce když mám ten Chrome puštěný a ten proces vypnu tak se chrome nezavře jakoby se nic nestalo, tak jak mohu udělat aby se ten proces nespouštěl? Předem díky

když naběhnou Windows 10 tak se mi spustí 5 procesů a všechny s názvem Google Chrome

Takže aniž bys spustil prohlížeč Chrome, běží ty procesy? Zkus programem Autoruns zjistit, co se spouští po startu. Přeinstalovat Chrome jsi zkusil? Jakou máš verzi? Aktuální?

když mám ten Chrome puštěný a ten proces vypnu tak se chrome nezavře jakoby se nic nestalo

Tak třeba probíhá jeho aktualizace (nebo kontrola aktuálnosti).
Já tam mám po spuštění Chromáka těch procesů 11 (jedenáct). A to mám jedno okno s jedním panelem.
On si totiž Chromák spouští extra proces pro každou pitomost zvláště. Pro každý panel, okno, služby kolem Chrome...
Pět je vlastně málo. Když ti to vadí - odinstaluj ten poklad.

PS: Pokud tě to uklidní, tak ve Firefoxu mám na jeden panel v okně - 6 procesů... a zabraný 1 GB RAM.