Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pomaly zamrzne

Čaute, mam taky problém. Menil som v zostave procesor + dosku a dohodil 16gb ram. Preinštaloval som PC, všetko nahodil a všetko aj funguje ako má na jeden problém. Občas sa stane, že mi PC zamrzne. Nestalo sa mi to napr. pri hraní hier. Stáva sa to ked som len na internete /zapnuty chrome, spotify/. PC začne pomaly mrznúť. Nejde postupne nikam klikať. Myškou hýbať môžem ale nereaguje na nič. Pomože len reštart. Moja momentálna zostava:

Case : Be quiet! DARK BASE 700 RGB
Motherboard : MSI MAG B550 TOMAHAWK
CPU : AMD Ryzen 5 5600X
CPU Cooler :NZXT Kraken X63
GPU : MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8 G
RAM : G.SKILL 32 GB DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB
Power Supply : EVGA SuperNOVA 750 G+
SSD : Samsung 970 EVO 250 GB M.2
SSD : Samsung 850 EVO 500 GB
OS : Windows 10 Pro 64b

Pred tým tam bolo i7 7700K + msi tomahawk b250 a 16GB ram.

PC som prebehol aj Malwarebytes a nepomohlo. Ďakujem za každu radu.

Tak to podle toho co čtu na metu by měl být problém z ovladačem zvukové karty.Takže zkusit aktualizovat ty ovladače.Pokud nevíš kde hledat tak můžeš to udělat třeba přes driver easy.U free verze je to trochu složitější,ale je v češtině,takže se to dá zvládnout.