Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak obejít povinnou instalaci .NET Framework 4.7.2 (Deutsch)

Potřebuji nainstalovat ovládací program k průmyslové lednici za cca 150 tisíc, který je ke stažení zde:
https://kirsch-medical.com/service/downloads/kirsch-datanet-software.html

Cílový systém je Window 10 Enterprise 64 bit CZ 21H4.
V instalaci je ovšem povinný .NET Framework 4.7.2 (Deutsch), který suše oznámí:
".NET Framework 4.7.2 (Deutsch) oder ein neueres Update ist bereits auf diesem Computer installiert."
Instalace tím skončí a nelze pokračovat.
Zkusil jsem odinstalovat Framework, který je součástí Windows, ale nic se nezměnilo.

Ví někdo jak tento problém překonat a program nainstalovat?
Samozřejmě by to fungovalo v německých Windows, ty jsou ale z pohledu uživatele naprosto nepoužitelné.

Děkuji za radu.

Řešení:

Tak nainstaluj jen ten ovládací program a ne starou verzi jazykového balíčka na .Net Framework.
7z znáš? Normálně ten Kirsch-Datanet-5.1.6.1.exe rozbal a po rozbalení je klient nejspíš pod Kirsch-Datanet-Setup.exe a server pod Kirsch-Datanet_Server-Setup.exe. Jsou tam i další exe jestli potřebuješ i něco jiného.
Nainstalovat to pak normálně jde. Jestli by byl problém s jazykovým balíčkem .Net tak si německý stáhni na aktuální verzi, ale myslím, že potřeba nebude.

Tak nainstaluj jen ten ovládací program a ne starou verzi jazykového balíčka na .Net Framework.
7z znáš? Normálně ten Kirsch-Datanet-5.1.6.1.exe rozbal a po rozbalení je klient nejspíš pod Kirsch-Datanet-Setup.exe a server pod Kirsch-Datanet_Server-Setup.exe. Jsou tam i další exe jestli potřebuješ i něco jiného.
Nainstalovat to pak normálně jde. Jestli by byl problém s jazykovým balíčkem .Net tak si německý stáhni na aktuální verzi, ale myslím, že potřeba nebude.