Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem duty zvuk sluchadiel

Zdar hoši, kupil som nove sluchadla Canyon CND-SGHS7 , predtým som použival obyčajne štupľové ktore dostaneš k mobilu. A moj problem je taky že zvuk cez štuple bol normalny,prirodzeny ako ked pustiť hudbu cez reproduktor cez mobil, a ked napojim Canyon tak ten zvuk je dutý, ako keby som mal vodu v ušiach. Neviete čo by to mohol byť za problem ?

Změna kategorie, původně: Software (host)

Kdybys aspoň prozradil, k čemu jsou sluchátka připojená a co do nich pouštíš...

Těžko někdo z nás na dálku posoudí, jaký mají zvuk a jestli to je v pořádku. Zkus je připojit k jinému PC nebo věži a jestli i přesto bude zvuk špatný, sluchátka vrať ve 14 denní lhůtě nebo reklamuj.

Predtým si používal štupľové... t.j. pripájal si ich do zdierky pre jack 3,5 mm. Teraz si pripojil USB, to znamená, že Ti to určite ide cez nejaké nastavovateľné parametre, ktoré neboli prístupné pre typ slúchadiel s jack kolíkom. Zrejme Ti to dáva určitý reverb (typ dozvuku). Musíš hľadať správcu zvuku a tam hľadať príslušné nastavenie. Niečo takéhoto...