Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se "zapne", ale nefunguje obraz ani myš/klávesnice

Dobrý den,

poradil by mi zde někdo, co bych mohl vyzkoušet za řešení v případě, kdy PC po stisku zapínacího tlačítka začne "hučet", vypadá, že je spuštěný, ale nenaběhne ani obraz, ani nesvítí myš. Resp. nezačnou se bootovat widows, ani nenaběhne BIOS.

Děkuji za rady...

Jedná se stolní PC/Win10/AMD/deska Gigabite

Nemá ještě někdo nějaký nápad?
Shrnutí: Po stisknutí zapínacího tlačítka, se roztočí grafická karta, FAN skříně, blikne mechanika. FAN CPU se netočí a monitor nereaguje. Zkoušel jsem vyndat RAM (nechat jen jednu) a vyměnil sem baterii BIOSU (zkoušen reset BIOSU).
Problém stále přetrvává...