Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hluk větráku na GPU

Dobrý den,mám grafiku RTX 2080 od Asus už na ni nemám záruku ted mi na ní začal jemně drnčet jeden větráček není to nějak hlasitý ale stejně jeto slyšet a trochu mě to štve, dá se nějak ty větráky na grafice vyměnit za jiné?..a jeto složité? Díky za odpověd.

to si nemyslím akorát furt si nejsem jistý zda to je opravdu na grafice když totiž odendám bočnici je ten zvuk trochu slabší zkoušel sem vyměnit přední větráky ale nic,HDD odpojit taky nic zbýva grafika a zdroj,zdroj sem poslouchal a nepřipadá mi že by to dělal on spíš ta GPU ale ten hluk není až tak hlasitý tak se to težko dá poznat.Kdybych měl k dispozici náhradní GPU tak by to bylo hned jasný ale nemám.

Viz. Host. Druhá možnost je výměna ventilátoru zdroje za nějaký kvalitní. Předpokládám, že tam bude nějaký 120mm nebo 140mm větrák, tak kup stejnou rozteč.
Nic složitého to není, jen to měj prosím vypnuté z elektřiny alespoň 20 minut předtím, než ho budeš rozdělávat.
Kondenzátory vydrží být nabité celkem dlouho a moc příjemné dostat ránu el. proudem není.
Než do něj půjdeš, tak pro jistotu ještě zmáčkni párkrát vypínač pro zapnutí PC a můžeš začít. Je to otázka 5 minut.
Zrovna z něj můžeš vyfoukat prach. Rozdíl bude znatelný.
produkty