Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odeslat video přes facebook

Zdravím,

mám video pro kamaráda o délce 10 vteřin a velikosti 24 MB. Potřebuji ho poslat přes facebook - vím že to jde přes email atd, ale zaměřme se prosím na ten facebook.
Žádná hláška o zrušení odesílání ma mě nevyskočí, zkrátka se video stále posílá i třeba hodinu a nic. Zajímavé je, že to samé video ve stejném formátu dokážu odeslat přes Messenger pomocí telefonu.

Nevíte čím to může být? Potřeboval bych to odeslat z pc.

Díky za případné rady.

poradit neviem, netusim preco mu to cez win nejde, FB nepouzivam, mozno to ma nejaky velkostny limit, netusim.
ale takisto mu neradim hluposti.

The Messenger Platform allows you to attach assets to messages, including audio, video, images, and files. The maximum attachment size is 25 MB.

blbe jo? mal by si kludnit a vazit slova ;) chapem, ze si uz starsi clovek a nemysli ti to uz celkom jasne a rychlo. to je v poriadku.
Řeším to, že kolega, který potřebuje video odeslat nemá chytrý telefon, tudíž ani messenger. cize to riesi pre kolegu, ktory nema messenger v telefone, ale iba na PC.
Rad ti to vysvetlim ako malemu dietatu, ak budes mat zaujem.

Tak problém je vyřešen. Stačilo počkat výrazně delší dobu a video se odeslalo. Je to zajímavé, protože odesílání z telefonu, který je připojen ke stejné síti, bylo daleko rychlejší. ::)

Jinak jsem se chtěl ještě zeptat, jestli tím žlutým A co mají někteří uživatelé u jména jsou označeny osoby, které píšou záměrně píčoviny, které jsou úplně z cesty? Nebo už nevím, co jiného by to Ačko značilo.

Stačilo počkat výrazně delší dobu a video se odeslalo. Je to zajímavé, protože odesílání z telefonu, který je připojen ke stejné síti, bylo daleko rychlejší.

Na tom není nic divného. Kdyby byl schopný ti to Fallon vysvětlit, udelal by to. Bohužel v našem případě...

FB video i obrázky kompresuje, aby mu na serverech zabraly co nejmíň místa.
Messenger na mobilu je aplikace, která je schopná provést konverzi sama a tvé 24MB video zmenšit treba na 3 MB a to pak nahrát.
FB na PC používáš jako web, takže tvé 24MB video se odešle na FB server, který se stará o konverze, tam se zařadí do fronty a až na něj přijde řada, tak se prekoduje a až pak odešle. Takže nejenom že nahráváš 24MB, což trvá, tak pak i čekáš až se zpracuje. Proto to z PC trvá mnohem déle