Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deska m2v-mx-se

Dobrý den.Mám desku asus m2v-mx-se a koupil jsem si do ní dvě paměti kingston kvr800d2n5-1G.počítač ale naběhne pouze s jedinou pamětí.po vložení obouch nenaběhne ani bios.tyto paměti jsou dual chanel a jsou odskoušeny výrobcem v manuálu zák.desky.paměti jsou typu ddr 2.před nimy jsem měl paměti ABC data actebis 1g ddr-2 667mhz.děkuji za radu.skoušel jsem vymazat cmos pamět desky ale ani to nepomohlo.

M2V znamená via chipset a to znamená šhit deska na který se šetřilo. Nicméně řadič pamětí je v procesoru a pokud jsi je opravdu obě vyzkoušel a každá jede samostatně a zároveň spolu nejedou tak bych to viděl na to že tvůj procesor je nějak blbě nadetekuje a prostě je neumí. Je dost možné že sis ty 800 mhz paměti kupoval zbytečně a tvůj procesor je stejně ani neumí využít. První bych zkusil jiné paměti...