Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybí disk

když chci otevřít operu napíše my to chybí disk a pod tim exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c nevíte někdo co to znamena,?díky

blbost to je,ja vypnul počítač šel sem na obed a už to nedělá ale stalo se my to poprvé asi před měsícem tak sem operu nainstaloval znovu a byl klid,dneska to dělalo ale už to nedělá,nechápu to,pc staré 2 měsíce od mironetu,,tak snad mu nic nejni,já tomu moc nerozumym,to je ten největší problém,

Lidem se to objevuje v různých souvislostech- při nainstalování antiviru, přehrávání Quicktime videí. Častá příčina je asi vypnutí PC s připojeným USB zařízením - například čtečkami karet a pod. Občas se to podaří vypnout ve správě disků změnou písmena jednotky.