Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybí disk

když chci otevřít operu napíše my to chybí disk a pod tim exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c nevíte někdo co to znamena,?díky

Lidem se to objevuje v různých souvislostech- při nainstalování antiviru, přehrávání Quicktime videí. Častá příčina je asi vypnutí PC s připojeným USB zařízením - například čtečkami karet a pod. Občas se to podaří vypnout ve správě disků změnou písmena jednotky.