Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení PC (CPU)

Zdravím,
chtěl bych se zeptat na CPU do mého PC, protože v nových hrách už silně nestíhá oproti GPU které se však také drží na cca 80%+-
Moje specka:
Procesor:
Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU
@ 3.20GHz 4 Cores
GPU:
AMD Radeon (TM) R9 390 Series
Primární/Samostatné
Základní deska:
MSI B85-G43 GAMING (MS-7816)

Procesor se přestal vyráběl v 2013 máš to staré. Pravděpodobně nejrychlejší CPU co do desky jde dát je i7-4770K ten se prodává jen v bazarech a velmi draho. Takže se to rozhodně nevyplatí.

Budeš potřebovat desku i CPU plus mas staré paměti DDR 3 potřebuješ DDR 4. Zhruba odhad je 10k.
Ta grafika taky nic moc.