Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno kde nahlasit internetoveho podvodnika?

Ako riesit takyto problem?
Nejaky anonym mi opakovane posiela emaily, v ktorych sa pokusa ma vydierat, v maili mi pise vraj mu mam zaplatit 1400 eur v bitcoinoch, inak zverejni vraj vsetko co na internete robim. V . Je identifikovatelny na zaklade bitcoinovej penazenky a mailu, ktory poslal. Uz ma riadne serie ten sopliak, chcem to nahlasit niekde na policiu alebo aspon zverejnit niekde na internete nech to vsetci vidia. Pravdepodobne nejake rozmaznane studentske decko, nejakeho technickeho oboru. Kde sa to da nahlasit?
Autor otazky sa ukazal ako blbec, takze zamykam. (fleg)

Je identifikovatelny na zaklade bitcoinovej penazenky a mailu

Nie je.
A nie je to ziadne decko, je to zahranicna skupina, ktora posiela miliony takychto mailov a zije z toho, co im nejak debilko zaplati.
Denne dostavam ychto mailov niekolko (kedze pouzivam viacero emailovych adries).