Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na on-line přenos textu v reálném čase?

Na konferenci INSPO 2007 se prováděl zápis přednášek i diskutujících. Na obrázku plátno až vpravo

[http://img71.imageshack.us/img71/1512/inspo3prednas kaqa1.th.jpg][thpix.gif]

Píše se ve Wordu s nastaveným tmavomodrým pozadím a větším bílým písmem. To celé se pak promítá.

Napadlo mě, že by se ten text mohl i nějak přenášet přes internet právě v tom reálném čase. Bylo by to tak přístupné i lidem kteří se z nejrůznějších důvodů na INSPO nedostanou (např. vozíčkář s rozbitým autem) a mohli by si to číst doma u počítače.
Nejde však jen o INSPO, přepisuje se na vícero místech.

Co tedy zvolit k on-line přenosu napsaného textu v reálném čase? Takové nějaké podmínky, které mě napadají v tuto chvíli:

* musí to být jednoduše přístupné - nepodmíněné instalací software nebo počítačovými znalostmi
* měla by jít nastavit velikost písma
* nesmí být omezen počet znaků mezi zmáčknutím klávesy Enter
* zápis musí jít pak uložit minimálně jako *.txt v počítači kde se píše.

loading...

Tak tohle umelo (bohuzel uz neumi) ICQ, nevim kdo si to pamatuje ale to co pouzivame tedko na ICQ NIKDY nebyl na icq chat. Icq melo (98 a mensi) dva mody: To co je tam ted. A pak vyslovene chat, jak pise Krata, prenos v realnem case. Ale bohuzel uz icq tehle verze nefunguje :-(.

ne, ne právě tohle se enterem neodesílalo ale bylo to vysloveně on-line - tedy bylo i videt, jak se dotycnej upravuje pise text apod ... ovsem to ja jen pro zajimaovst, icq uz to nepodporuje asi 10let :-D, coz je skoda, ja jsem na tom byl asi 10x a bylo to fajn .. (ovsem kdyz mel nekdo v cliboardu pornostranku tak uz se z toho nevykecal po nechtenem zmacknuti ctrl+v )