Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémový update KB5005033

Jsem jeden z těch, kterým dělá problém poslední W10 update s označením KB5005033.

(https://www.youtube.com/watch?v=FXltfGVe3Zw)
(https://www.youtube.com/watch?v=Knw5W4nZNKE)

Velmi zpomaluje PC a nedaří se mi ho zbavit skrz Windowdy, ani přes CMD, ani přes žádný jiný externí SW.

Poprvé se mi podařilo ho sice odinstalovat, ale vynutil si restart, při kterém se opět daný update nainstaloval. Od té doby ho při instalaci brání chyba 0x800f0905.

Nemám se ho jak zbavit, ale podle komentářů na internetu na 99% tento update stojí za zpomalením mého PC. Nicméně nikde jsem nanašel žádná řešení.

Poradili byste mi, jak se ho zbavit?

Nuž a k čomu existuje kvalitný HW firewall, ktorý zachytí v interaktívnom režime každý paket, každý jeden neželaný bit s manuálnym povolením odoslania či blokáciou dát in/out, hlavne na nutne otvorených portoch 80,443, prípadne aj vyššie "plávajúce" porty určené pre hosťujúci svchost.exe s jeho sofistikovaným pripojením na spriatelené servery MS (akamai a spol.) ?

Firewall nastavený v Interaktívnom režime ochráni aj nezáplatovaný OS pred útokmi či neželeným odosielaním dát po serveroch na celej zemeguli.

Nielen OS Windows v každej jeho verzii a adícii je deravý ako rešeto, len sa na jeho medzery prichádza postupne, časom, hlavne rôznymi domácimi kutilmi, vrtákmi, ňúračmi, hnidopichmi. V CCCP majú známeho "ňuchača", samozrejme vzorne vykreslený v sovietskom TV seriáli točený podľa skutočností z tamojšieho ich slušného, poctivého, pracovitého, nemajetného života pod vedením skromného velikána, ozrutu mocného chlopiska KGB_Putina, ktorý vždy zvíťazí, sovietov ochráni pred americkým, západným, kapitalistickým zderstvom, pred usáckym, kapitalistickým vykorisťovaním pri prípadných amerických, tuzexových ťažbách bohatých nerastných sovietskych surovín.