Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia W7

Dobrý deň.
Chcem preinštalovať W7. Ak to začnem tak stále už niekoľko hodin sa mi zobrazuje "spúšťa sa inštalácia", nie a nie sa však spustiť. Už som to v minulosti robil a nebol s tým problém. ďakujem za každú prospešné radu.

Však W10 sa dá v pohode nainštalovať na prastarý HW, dvojjadro, 3GHz RAM, 5400 ot.hdd, nač si cpeš nepodporovaného molocha W7? Snáď kvôli nekompatibilnej periférii pridaných kariet do stolnej mašiny?

Použi po nabútovaní PC v príkazovom riadku nástroj Diskpart.exe, Clean. Zmaž nultý oddiel sektora pevného disku.

tazatel nepise, ze by byl v duchodu. takze instalace cehokoliv od win7+ na 5400ot disk je nesmysl.
ted jsou za rozumnou cenu crucial mx500 500gb. uz jen tou vymenou za novy disk se to vyresi.

stary mechanicky orloj muze po zruseni vsech puvodnich oddilu pouzit jako usb disk, neni co resit.