Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je to vadnej zdroj?

Sel sem rodicum nainstalovat ssd do pc, nevedel si rady a trochu spechal, tak jsem pc vypinal na tvrdo kdyz sem neco spatne zapojil, pac nebudu cekat minutu az se to zapne a dalsi aby se to vyplo, dotoho to tlacitko namisto vypinani casto restartovalo :x: Mezitim cejtim krasny plastovo kovovy smrad, pocitac nechtel poslouchat na zapinani, pak se mi zapl bez obrazu, tak jsem zkontroloval konektory, restartoval zdroj a slo to. Pak uz se jenom roztocili na 1s vetraky a uz nic. Prej kdyz zapinali pc tak se jim hned vypl obcas, kontrolka zakladky normalne svitila. Cekam na jinej zdroj, ale podezrivam i CPU protoze byl zaprasenej na max a uspornej taky zrovna ne. Byl to seasonic s12ii 520 bronz

Ten seasonic, mám ho tady na podlaze a nešel nasasdit kryt, prostě ty mřížky jsou až moc těsný nebo nevim, když jsem to nasazoval tak my ten kryt vyjížděl z mřížek který ho vlastně držej jako puzle z boku, je takovej zdroj použitelnej když do něj tluču kladivem abych ohnul ty plechy?