Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Služby a podpora YouTube - ověření věku

ahoj, mam dotaz
na youtube to u některých videí chce ověřit věk buď podle občanky nebo platební karty
kartu nemám a občanku jim nesvěřím,[nebo mi zaručí bezpečnost údajů?]
nemohu nikde najít jak jim napsat ale stačilo by snad ověřit jak dlouho už u nich ten účet mám -že si batole těžko zakládalo účet.Jak jim napsat?

a pak ještě jeden dotaz jak se přes internet dostanu na bing maps a aple maps myslím tu možnost jak jezdí po ulicích s autem a kamerama v létě mi kolem baráku projelo aple auto

Změna kategorie, původně: Připomínky (host)
Změna hloupého předmětu, původně: Služby a podpora (host)

Googlu se neda nijak napsat. Sice maji nejake oficialni forum, ale na takoveto problemy z vysoka kaslou. Oni z tebe chteji vytahnout platebni udaje z karty nebo aspon obcanku, ty kecy o nutnosti overeni veku jsou jen zasterka. Muzes zkusit tu postnutou radu, treba ti to za par dni dovoli se na to kouknout i bez overeni.

No, gmail účet jsem získal na pozvánku v roce 2004 (jako asi dost z nás dědků), takže pokud předpokládají, že nám tehdy byl rok, nedá se asi nic dělat :-*

Dva novější účty máme s manželkou spojeny s telefony (G tedy zná telefonní číslo), ale nepoužíváme je, data nevedeme, je to právě jen kvůli případné instalaci aplikací. Ten svůj hlavní účet u nich nijak propojen (karta, OP) nemám. Podívám se na maily a pak se zase ihned odhlašuji (vyhledávání, YT atd. používám jako nepřihlášený, anonym). Pokud by mě na nějaké video nechtěli pustit, nu… žíly mi to trhat nebude. Datum narození mám v tom účtu 1.1.1901 (teď jsem se na to díval), tak asi proto mám klid :)

Spis nahoda, ale je s podivem, ze ti Google to datum jeste nereklamoval. Mne napsali, at si opravim jmeno, ze to asi moje skutecne neni - mel jsem tam krestni jmeno + prvni pismeno z prijmeni. Kdepak, Google si hlida, aby mu tam lidi psali spravne udaje.

Ono to ale neni o tom, ze se nepodivas na youtube, ale ze se nedostanes do zadne sluzby, email, disk, keep, ....

Je to jako s ockovanim proti covidu, vetsina blbcu je ockovanych, stat si lehce vyslapne na zbytek. Vetsina lidi pouziva Google Pay, teda ma overenou kartu, Google si lehce vyslapne na tech par lidi, kteri overeni nemaji a bud se overit nechaji nebo jim utne sluzby. V dobe monopolu v mobilech neni lehke Google odpalkovat s tim, ze maji smulu. Jiste lidi, co mobil aktivne nevyuzivaji, muzou na Google vyplaznout jazyk, ostatni maji problem.

No právě ! :-D

(kůň jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem)

A navíc tě napřezrok už budou moct ověřit, zda jsi na seznamu stoletých :-D :beer:
A pokud nebudeš, tak jsi nejspíš naopak už mrtvý :x:

Já naopak používám 1.1.1970, takže jsem jasně dospělý a v rozumném věku. A navíc se to se dobře pamatuje, protože to je UNIX Epoch time 8-)

Zatím co vím, ta seznam ještě se dá založit bez ničeho (je otázkou jak ještě dlouho). Centrum už taky chce ověření telefonem a možná něco dalšího, na tomhle jsem s ním skončil.
Mimochodem, ono je potřeba na mejl 18 let? To teda mrkám na drát.

U mě to teda nejdřív chce odsouhlasit několik možná tisíc stránek anglického textu. Po třetím prokliku jsem to vzdal, a na tento a další servery skupiny google z vysoka kašlu.
Ale jinak osobní data maji minimálně u všech, kdo někdy vyplňoval formulář pro vstup do české republiky (je tam googlí re captha) a když si vezmete, jaké údaje se tam vyplňují (datum narození, rodné číslo, číslo občanky, bydliště...; pak musí člověk ukázat, co si myslí že je hydrant, semafor, školní autobus....) no tak se mi skoro nechce věřit, že český stát je něčeho takového vůbec schopný.