Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Služby a podpora YouTube - ověření věku

ahoj, mam dotaz
na youtube to u některých videí chce ověřit věk buď podle občanky nebo platební karty
kartu nemám a občanku jim nesvěřím,[nebo mi zaručí bezpečnost údajů?]
nemohu nikde najít jak jim napsat ale stačilo by snad ověřit jak dlouho už u nich ten účet mám -že si batole těžko zakládalo účet.Jak jim napsat?

a pak ještě jeden dotaz jak se přes internet dostanu na bing maps a aple maps myslím tu možnost jak jezdí po ulicích s autem a kamerama v létě mi kolem baráku projelo aple auto

Změna kategorie, původně: Připomínky (host)
Změna hloupého předmětu, původně: Služby a podpora (host)

No, gmail účet jsem získal na pozvánku v roce 2004 (jako asi dost z nás dědků), takže pokud předpokládají, že nám tehdy byl rok, nedá se asi nic dělat :-*

Dva novější účty máme s manželkou spojeny s telefony (G tedy zná telefonní číslo), ale nepoužíváme je, data nevedeme, je to právě jen kvůli případné instalaci aplikací. Ten svůj hlavní účet u nich nijak propojen (karta, OP) nemám. Podívám se na maily a pak se zase ihned odhlašuji (vyhledávání, YT atd. používám jako nepřihlášený, anonym). Pokud by mě na nějaké video nechtěli pustit, nu… žíly mi to trhat nebude. Datum narození mám v tom účtu 1.1.1901 (teď jsem se na to díval), tak asi proto mám klid :)

No právě ! :-D

(kůň jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem)

A navíc tě napřezrok už budou moct ověřit, zda jsi na seznamu stoletých :-D :beer:
A pokud nebudeš, tak jsi nejspíš naopak už mrtvý :x:

Já naopak používám 1.1.1970, takže jsem jasně dospělý a v rozumném věku. A navíc se to se dobře pamatuje, protože to je UNIX Epoch time 8-)