Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb HP Pavilion s W8, nelze najít wifi připojení

Dobrý den, prosím vár o pomoc, co musím přenastavit apod.

Syn byl u babičky na ntb, ktera je připojená přes wifi, jenže hrál naposledy online hru a
po chvíi přišel , že hra nefunguje, že není ntb připojen k síti wifi, udajně nic nemačkal.

Klavesa na klavesnici s ikonkou bezdratoveho připojeni svítí stále červně i když chceme jakoby ji zap/vyp

když jsem zkoušel jít do nastavení sítoveho přípojení, tak prostě nelze jakoby hledat možné bezdratove sítě v okolí

nevím už jak dál pokračovat

děkuji moc za pomoc

Jde o ntb HP Pavilion s W8

Kedze stale nevieme o aky nb sa jedna tazko radit, ale podla spravcu zariadeni OS vobec nevidi wifi kartu, cize dovody su mozne 2.
Karta je vadna, v tom pripade musis zohnat podobny model (rychlejsie je vsak kupit usb wifi), rozobrat nb a kartu vymenit.
Karta je vypnuta v biose, ci hw tlacitkom (kedysi sa davali na nb), a preto ju treba zapnut.
Este by som sa pozrel v spravcoci zariadeni, ci nie je karta zakazana.

Tlačítko Wi-Fi na klávesnici je, ale můžu mačkat jak chci pořád svítí červeně a pouze se napíše na obrazovce LETADLO zapnuté nebo vypnuté. Nedávno prostě fungovalo MODŘE Wi-Fi zap, ČERVENĚ Wi-Fi vyp.
Tady, co mám vyfocené, v tomto Wi-Fi nikde ale nevidím, nebo ho hledat někde jinde?

[94135-img-20211214-225055-jpg]

Tak je to jasny, musis vypnout notebook.
Wifikarta je bud vadna(vymena je nutna) nebo neni povolena.
Zapnout NB a mackat F10 a vstoupit do biosu.
Tak musis zkontrolovat jestli neni wifikarta tveho NB zakazana.
Pokud bude zakazana, musis ji povolit.

Nemáto nejaký ďalší čudlík na jej vypnutie ? ostatné hotkeys fungujú ?

horní řada klaves funguje, funguje i klaves která zapíná/vypíná LETADLO, ale svítí pořád červeně a pouze se zobrazuje na monitoru LETADLO vyp/LETADLO zap.

nýní mám k dispozici usb wifi adpaterkterý funguje a tou klávesou mohu wifi příjem zapnout/vypnout, ale jak jsem psal, pořád svítí červeně.

flešni BIOS, load setup default

do BIOSU se dostanu, ale tam bych nerad neco dodrbal