Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pamět ddr - piska mi pc

Dobry večer mam dotaz mam v pc pamětvy modul ddr333 1gb a když přidam druhy ddr400 tak mi nepřijemně piska pc jde to spojit dohromady tyto moduly prosim? děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: pamět ddr (LaKr) (Kráťa)

No je to hodně divný. Tvrdíš že po přidání paměti začlo pc pískat ? Hmm dělám do hw počítzačů 13let a zatím jsem nic podobného neslyšel. Jasně pískají čímdál horší zdroje fortron s msi základními sračkami..nemáš to v komplu?

Jedině že by to dělal stabilizátor napětí pro ramky co je na desce - že by byl víc zatížený. Asi by šla zřejmě pískající cívka něčím zalít ale nikdy jsem to nedělal. Zkusil bych najít přesně co to píská, pravděpodobně by to měla být nějaká cívečka blízko slotů na paměti.

Protože dotaz není blíže specifikovaný, sjednoť ramky na dvě ouplně stejný a mělo by to přestat. Některý desky maj pro takový případy v BIOSu funkci, která se ty malý rozdíly snaží vyrovnat, ale je to až na těch novějších, pokud to tvá deska nemá, tak je radši sjednoť na stejný moduly se stejným časováním, se stejnejma bankama a jestli je jedna oboustranná, tak at jsou obě taky oboustranný nebo naopak...Pokud to nepomůže, děje se něco s napájením desky...

No tak potom asi tvůj pc prostě nesnese dohroma ramku X a ramku Y o které jsi psal že píská. Možná je ramka Y jiná než sežere základní deska a proto nestartuje a píská jako když je vadná ramka. Nenapsal jsi nic o základní desce a je klidně možný že prostě je stará a nějaký moduly (třeba jednogigový) prostě nebere.