Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pamět ddr - piska mi pc

Dobry večer mam dotaz mam v pc pamětvy modul ddr333 1gb a když přidam druhy ddr400 tak mi nepřijemně piska pc jde to spojit dohromady tyto moduly prosim? děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: pamět ddr (LaKr) (Kráťa)

No tak potom asi tvůj pc prostě nesnese dohroma ramku X a ramku Y o které jsi psal že píská. Možná je ramka Y jiná než sežere základní deska a proto nestartuje a píská jako když je vadná ramka. Nenapsal jsi nic o základní desce a je klidně možný že prostě je stará a nějaký moduly (třeba jednogigový) prostě nebere.