Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování přes Steam

Dobrý den mám problém že když stahuji přes Torrent tak mi stahování jede 2,2 Mb/s ale když něco stahuji přes Steam tak najednou se to stahuje rychlostí 1,2 Mb/s nevíte někdo čím to může být?

Tak si v klientovi Steam nastav iný server pre sťahovanie.
Spusti si klienta - v ponuke hore:
Steam - Nastavenia - Sťahovanie - Oblasť pre sťahovanie - v zozname si vyber Czech Republic. Ak by to aj vtedy bolo pomalé - nájdi si najbližší k tebe - nejaký nemecky, rakúsky, maďarský. Potvrdíš a sťahuješ z toho serveru.