Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr pc skříně

Ahoj, potřebuji pomoc s výběrem nové PC skříně. Mám tento počítač MSI MAG Infinite S 10SC-016EU.

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Nechceš sestavu. (host)

Presne tak, jedna 5,25" pozice je zoufalost, ale aspon, ze neco, idealni jsou dve 5,25" pozice, protoze jedna je na DVD mechaniku a druha na ramecek pro vymenitelne 3,5" disky, pouzivam oboji. :-)
Bavila me i pozice 3,5" pro disketovou mechaniku, nebot do ni jsem daval krabicku se dvema USB porty, ale to uz je nenavratne pryc. :.(

Taky mam jenom disky, ale jak pise Prasak, pouzival jsem to externe:

https://www.czc.cz/axagon-adsa-fp3-usb3-0-sata-6g-hdd-fastport3-adapter-vc-ac/200903/produkt

Pak jsem ale objevil, to co mate vy a hned zakoupil take. Krome zaloh, mam jeste to vyuziti, ze s jednim PC cestuju a prave v nem mam disk pres ten ramecek a kdyz jedu na cesty, tak ho vyndam, ono mi bezne staci v PC jen SSD a je to pak o neco lehci bez disku. :-)

U normální skříně stačí většinou vyměnit nebo přidat ventilátor. To bych prověřil první.

U nové skříně nepůjde asi namontovat tvůj stávající zdroj, dalo by se to obejít vytvořením nějakého kovového držáku alnebo pokud nemáš možnost btak i jiný zdroj

Tím se to ale dost prodražuje tak se vracíme zase k tomu ventilátoru, pokud je nejsou zvířata/ děti tak oddělani bočnic a podobně.