Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Optický net rušenie

Sory,ďalšia otázka ohľadom netu.Zaujímalo by ma či wifi pripojenie može rušiť optický net.Bývam v baráku,sused má asi týždeň optiku,nad nami má wifi toho istého poskytovateľa.,ďaľší 3 optika,a ďalší tam nik nebýva.Net mi ide bezproblémov,samozrejme cez wifi bezdrát agregácia,rušenie,preťažená linka.No a mňa by zaujímalo či aj optika može rušiť wifi pripojenie.Cez wifi analyzer vidím jednotlivých susedov.Neviem presne aké zariadenia sa používaju na príjem optiky,ďakujem pekný večer

Řešení:

Ty nemáš rušenú optiku, ale tú svoju WiFi sieť! Ak vidíš, na akých kanáloch bežia, nájdi si taký, ktorý je NAJMENEJ rušený!
Optika sa nedá rušiť - ide predsa v optickom vlákne (alebo si myslíš, že sused do neho bliká baterkou? :)) ).